Osztályaink:

 

 

 

 

 

ALSÓS OSZTÁLYOK

FELSŐS OSZTÁLYOK 

1a 5.a
1b 5.b
2.a 6.a
2.b  6.b
3.a 7.a
3.b 7.b
4.a 8/1.
4.b 8/2.

                          Fejlesztő pedagógus órarendje

1.a

Albók Regina
Barkóczi Bence
Csiki Dzsesszika
Csiszár Zsófia
Csuka Szófia
Fülöpp Dóra
Gerőcs Alisa Mária
Györkei Lilla
Gyűrű Tamás
Káplár Alen Szabolcs
Keglovics Panka Jázmin
Keszericze Zsuzsanna
Keszthelyi Róza Léna
Kiss Kende András
Koller Tamás Ádám
Kókai András
Kutassy Leticia
Lik Mirkó
Molnár Boglárka Julianna
Molnár-Mogyorósi Csenge
Móró Benedek
Nagy-Alberti Noel
Papp Petra
Perjés Lili
Unyi Kinga
Vincze Vivien
Tanuló

   

Tanítók:

   Nagy Istvánné osztályfőnök

   Pénzes Noémi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.b

Balogh Kevin Dániel
Barsi-Török Lilla
Bencze Amanda
Botos Jázmin
Csarankó Szabolcs
Csiki Károly
Galanics-Somlai Csanád
Günser Csenge
Herczeg Richárd
Horváth Hanga Anikó
Kása Roland
Kertész Ferenc
Kezes Kornélia Alina
Lambert Armand
Majer Enikő
Major Virág
Mázás Károly
Mezei Kitti
Nagy Fruzsina Jázmin
Nagy Patrik
Samu József Sebastian
Sikter János Marcell
Sille Tamás
Soós-Szekeres Emese
Szabó Csaba Botond
Tanuló

   

Tanítók:

  Farkas Ágnes,

  Szaniszlóné Czinó Mária

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.a

Árendás Emília
Bánhegyi Dorka Anna
Bottyán Virág Csenge
Etter Laura
Fejes Milán György
Gál Bianka Anna
Greguss Gréta Borbála
Héthelyi Ábel
Kapus Lili
Karikás Dóra
Kovács Lénárd Vilmos
Kozma Levente
Kurucz Jázmin
Lendvai Alex Tibor
Lőrincz László Noel
Lukovszki Barnabás János
Lukovszki Eszter Ildikó
Málik Ákos Gábor
Matusek Zsófia
Megyeri Norina Erzsébet
Mentő Marcell
Molnár Jázmin Melinda
Német Nóra
Nyers Marcell
Szalai Bernadett
Unyi Zsolt
Vass Vivien

 

 

Tanítók:

   Szarvady Mónika osztályfőnök

   Mag-Stephan Nóra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.b

Buzás Máté Norbert
Csónaki Marcell Bendegúz
Gadnai Martin
Horváth Richárd Erik
Juhász Boglárka
Kassai Levente
Kaszper Patrik Márk
Kocsis Jázmin Vivien
Kocsis Zsófia Lili
Koós Martin Péter
Kovács Dorina
Majer András
Mesteri Lázár Viktor
Molnár-Bardi Liliána
Németh Benedek
Németh Fanni
Páricsi Laura Lili
Reithauser Márk Ábel
Sille Botond Ádám
Szűts Zille Dóra
Tyukodi Mátyás
Vantara Vivien
Varga András Krisztofer
Varga Attila József
Varjú Viktor László

 

Tanítók:

 Tompa Ádámné Somodi Edina
                                      osztályfőnök

  Sáfrány Tünde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.a

Albók Fruzsina
Boda Vince
Csemniczky Zsófia
Ekker Karolina Ágota
Ficze Kíra
Gigacz Anna
Gyárfás Bálint
Kis Réka
Kiss Gréta Lívia
Kókai Dóra
Kovács Botond Krisztián
Nagy Ádám
Osváth Lili
Pár Dorottya Katalin
Sánta Gréta
Szabó Sarolta
Tóth Attila
Vincze Olívia
Zachar Anna Kata
Tanuló

 

 

Tanítók:

  Váradi Ágnes  osztályfőnök

  Szűcs Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.b

Hajdu Zille Szamóca
Kasnya Katrin
Kovács Míra Csenge
Kuti György Zoltán
Lőrincz-Kozma Anna
Mádai Laura
Megyesi Lili
Óvári Bence
Óvári Dániel
Rátóczi Hunor Attila
Sikli Zsombor Márk
Sztruhár Ádám
Tercs Dominik Balázs
Varga-Jarabik Alex
Vastag Petra

Tanítók:

 Egri Jánosné osztályfőnök

 Szalontai Katalin

 

 

 

 

 

  

4.a

Bajkai András Lóránt
Csarankó Bianka
Csiszár Anna
Dávid Kornél
Dobrocsi Fanni
Eichenwalder Ádám
Endrődi Noémi
Etter Szonja
Horváth-Kiss Bence
Horváth Levente Tamás
Imre Laura Blanka
Kis Panna Katalin
Kiss Liliána Szilvia
Kovács Kira
Lula Lelle Bíbora
Minkó Fanni
Pap Zsófia
Papp Krisztofer Levente
Rzajev Omar
Sille Blanka
Sinkó Diána Renáta
Szabados Luca Laura
Szabó Júlia
Szabó Nóra
Szabó Petra
Szűts Zaránd Bence
Szvet Zita
Vu Quang Minh
Zelena Judit Bernadett

 

   

Tanítók:

  Szász-Zsók Vilhelmina osztályfőnök

  Mérei Ildikó

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

4.b

Asztalos Zoé
Bagaméry Zaránd Márk
Bajkai Anna Flóra
Balogh Zsombor
Bertalan Nikoletta
Csizmadia Dóra Katalin
Dombai Katalin
Fogarasi Nóra
Gáspár Fruzsina
Janiga Gergő István
Kilián Milós
Kiss Dániel Kornél
Kovács Dés Antal
Kuti Alexandra
Lőrincz Luca
Lugovczov Gergő Alex
Mázás András
Molnár-Bardi Mirella
Papp Gréta
Portik Ádám Dezső
Potyók Iván
Ríz Ákos
Schopf Emília Tímea
Tóth Balázs Ákos
Unyi Flóra
Uzonyi Levente
Varga Nikoletta
Tanuló

   

Tanítók:

  Nemes Nikolett osztályfőnök

   Szűcs Zsuzsanna
   Mérei Ildikó
   Sáfrány Tünde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

5.a

            

Gál Gergő Benedek
Gál Olivér
Kántás Gergő
Keszthelyi Balázs
Kiss Liliána Viktória
Kovács Fruzsina Judit
Kovács Réka Krisztina
Kozák Rudolf Ottó
Körmöndi Tamás
Kun-Szabó Kira
Kurucz Írisz
Kutassy Máté Péter
Litkei Ádám
Német Lili
Óvári Csaba Rajmund
Salánki Krisztián Imre
Sándor Vivien
Szabó Bálint Gábor
Szalai Lilla Nikoletta
Szántó Krisztián Márk
Tokai Krisztián
Zachar Bálint Bence

 
 

       

Osztályfőnök:

  Bitáné Dömötör Éva

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

5.b

Abou-Maroun Antoinette
Baráth Gergő
Bányai Rebeka Bernadett
Bertalan Béla
Jámbor Zsófia Jázmin
Juhász Levente
Kanabé Jázmin Anna
Kocsis Boglárka
Kubánka Richárd
Lászlóffy Bulcsú János
Lőrincz Viktória
Major Viktória
Orgovány Richárd
Rzajev Muhammad
Salánki Dominik Ádám
Tábori Vivien
Varga-Jarabik Adrián

 

Osztályfőnök:

  Mező Imre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 6.a

Auer Máté József
Ádám Erik Dominik
Barcsik Hanna
Bogárdi Benedek
Csónaki Bence
Gótzy Réka
Gömöry Martihn
Hangonyi Kendra Viktória
Kejla Dzsenifer
Kiss Laura Réka
Lakatos Brandy
Mező Dorina
Nagy Anita Gabriella
Négyesi Luca Sára
Orbán Mátyás
Radácsy Gergő
Sas Dorina
Schmél László Szabolcs
Somorai Kincső
Stiller Bernadett
Szántó Csaba Norbert
Takács Emma
Tóth Róbert Levente
Vincze Krisztián

   

Osztályfőnök:

  Gálfalvi Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

6.b

 

Agárdi Rozi Lilla
Balog Rudolf
Doroszlai Zalán
Farkas Noémi Tünde
Finna Zsófia
Gerencsér Patrik
Juhász Vivien
Juhász Zsófia
Kálmán András Benjámin
Kalocsai Tímea
Kecskés Zsanett
Kovács Réka Antoinett
László Kristóf
Mázás Anna Csillag
Menyhárd  Zsófia Fanni
Nagy Blanka
Petrényi Szilvia
Pocsári Julietta Mercédesz
Szilvási Tamás Zsolt
Szilágyi Benjámin
Tihanyi Tamás László
Újlaki Viola

   

 

Osztályfőnök:

  Pohl Barbara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.a

Agárdi Márk Bendegúz
Berki Klára Róza
Boda Zoltán
Bóna Benedek
Csasztvan Márk
Dendély Norbert
Endrődi Bálint Nándor
Herczeg Emese
Horváth Laura
Kerezsi Loránd Koppány
Kozma Dominika
Kubánda Maja
Lakics Gergő
Nagy Péter Ivó
Németh Janka
Németh Richárd Antal
Oszlánczi Zoltán
Pálffy Petra
Petrényi György
Szabó Nelli Ramóna
Vu Viet  Hung

    

Osztályfőnök: 

  Elmerné Istenes Katalin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7.b

Bajaczán Virág
Balog Balázs
Boldizsár András Norbert
Csizmadia Erika
Dudás Milán
Herczku Anita
Jerotievics Alexander
Juhász Gergely
Kalocsai Liliána
Leitold Márton
Nagy Erika Petra
Neubauer Bence Rudolf
Németh Ottó Ádám
Reiter Richárd
Szathmári Cintia
Takács Áron
Toronyi Tünde
Tóth Martin László
Urbán Zsófia Margit
Varga-Jarabik Laura

 

  

Osztályfőnök:

  Csonka Boglárka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 8/1.

Fejes Tamás
Géczi Máté János
Jakab Gergő
Klacsán Vivien
Kovács Csaba Krisztián
Lik Zorka
Muntyán Bálint
Németh Kristóf
Pesuth László Patrik
Stefán Krisztián
Tell Anna Boglárka
Timár Eszter
Tóth Bence
Vad Bálint Attila
Völgyi Dániel

   

Osztályfőnök:

  Jakab Márta

 

 

 

 

 

 

 

  8/2.

 

Baráth Fanni
Erdősi Attila
Fülöp-Soponyai Borisz
Hajnal Patrik
Karácsonyi Patricia Anna
Kerekes Noel Zoltán
Kovács Liliána
Lászlóffy Botond Balázs
Megyeri Lajos Martin
Püspöki Hunor Attila
Tóth Ádám Krisztián

  

Osztályfőnök helyettes:

  Varjú Tibor

 

 

 

 

Fejlesztő pedagógus órarendje

 

 

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

1.

         

2.

         

3.

         

4.

         

5.

         

6.

         

7.

         

8.