Sport

 

 

 

 

 

„HAJRÁ KOLOZSVÁR!”

 

Iskolánkban kiemelt fontosságú a testnevelés oktatás,
 az előző tanévben ismét megnyertük az iskolák közötti pontversenyt.
Óráinkat két tornateremben tartjuk, testnevelő tanárok irányításával. 
A heti öt testnevelés órát 3. és 6. évfolyamon úszásórák (NAT szerint),
alsó tagozaton népi játékok színesítik.

 

Intézményünkben hagyomány a kerületi és budapesti diákolimpiai

versenyeken való részvétel (mezei futóverseny,
 összetett egyéni- és csapatverseny, terem- és kispályás labdarúgás,
kézilabda,
úszás, felső tagozaton röplabda, floorball).

Délutáni foglalkozásainkon minden tanuló találhat érdeklődési körének
megfelelő mozgásformát.

 

Részt veszünk a „Kézilabda az iskolában” programban,
Kézilabda Fesztiválon.

Támogatjuk tanítványaink egyesületi tevékenységét,
igény esetén segítünk a sportágválasztásban.

 

 

 

Rólunk írták -"Kézilabda"(Életképek 2017.09.21.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Mezei futóverseny

 

Lányok I. kcs.

 

1

Megyesi Lili

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

3

Ficze Kira

Kolozsvár "A"

 

.

 

 

6

Kurucz Jázmin

Kolozsvár "A"

9

Kocsis Jázmin

Kolozsvár "A"

10

Zachar Anna

Kolozsvár "A"

12

Matusek Zsófi

Kolozsvár "B"

13

Bottyán Virág

Kolozsvár "B"

14

Gigacz Anna

Kolozsvár "B"

23

Vastag Petra

Kolozsvár "B"

26

Kapus Lili

Kolozsvár "B"

Csapatverseny.

I.        Kolozsvár „A”    29 pont

II.      Szt. Korona „A”                55 pont

III.    László Gyula      78 pont

IV.   Kolozsvár „B”    88 pont

V.     Szt. Korona „B” 129 pont

 

 

 

 

Fiúk I. kcs.

 

3

Lukovszki Barnabás

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

4

Unyi Zsolt

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

5

Boda Vincze

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

6

Kovács Botond

Kolozsvár "A"

14

Nyers Marcell

Kolozsvár "A"

17

Varjú Viktor

Kolozsvár

18

Nagy Ádám

Kolozsvár

19

Csónaki Marcell

Kolozsvár

Csapatverseny:

I.        Kolozsvár                           32 pont

II.      László Gyula      52 pont

III.    Szt. Korona „A”                67 pont

IV.   Károly Róbert   69 pont

V.     Szt. Korona „B” 176 pont

 

 

 

 

Lányok II. kcs.

 

2

Kiss Gréta

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

3

Szabados Luca

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

12

Endrődi Noémi

Kolozsvár "A"

13

Sinkó Diána

Kolozsvár "A"

14

Bajkai Anna

Kolozsvár "A"

29

Sándor Vivien

Kolozsvár "B"

32

Unyi Flóra

Kolozsvár "B"

34

Szabó Nóra

Kolozsvár "B"

36

Sándor Vivien

Kolozsvár "B"

42

Szabó Petra

Kolozsvár "B"

Csapatverseny:

I.        Kolozsvár „A”    44 pont

II.      Kossuth                               51 pont

III.    László Gyula      60 pont

IV.   Szt. Korona „A”                80 pont

V.     Hartyán                               145 pont

VI.   Károly Róbert   165 pont

VII. Kolozsvár „B”    173 pont

VIII.            Szt. Korona „B”        193 pont

 

 

 

Fiúk II. kcs.

 

3

Horváth Levente

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

4

Kovács Dés

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

7

Keszthelyi Balázs

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

15

Mázás András

Kolozsvár "A"

27

Rzajev Omar

Kolozsvár "A"

39

Bajkai András

Kolozsvár "B"

40

Vu Quang Mink

Kolozsvár "B"

43

Portik Ádám

Kolozsvár "B"

44

Gyárfás Bálint

Kolozsvár "B"

48

Potyók Iván

Kolozsvár "B"

Csapatverseny:

I.                    Kolozsvár                           56 pont

II.                  Kossuth                               56 pont

III.                Hartyán                               92 pont

IV.               Szt. Korona „A”                99 pont

V.                 László Gyula                      105 pont

VI.               Károly Róbert   109 pont

VII.             Szt. Korona „B” 187 pont

VIII.           Kolozsvár „B”    214 pont             

 

 

 

Lányok III. kcs.

 

1

Petrényi Szilvia

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

2

Horváth Laura

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

3

Kovács Fruzsina

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

5

Mázás Anna

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

10

Kurucz Irisz

Kolozsvár "B"

15

Kovács Réka

Kolozsvár "B"

26

Agárdi Rozi

Kolozsvár "B"

36

Abou-M. Antoinette

Kolozsvár "B"

37

Farkas Noémi

Kolozsvár "B"

Csapatverseny:

I.        Kolozsvár „A”    17 pont

II.      Szt. Korona „A”                78 pont

III.    Kossuth                               92 pont

IV.   László Gyula      103 pont

V.     Kolozsvár „B”    124 pont

VI.   Magyar-Kínai     152 pont

VII. Károly Róbert   155 pont

 

 

 

Fiúk III. kcs.

 

5

Szilvási Tamás

Kolozsvár

 

 

 

 

12

Kálmán András

Kolozsvár

16

Orgoványi Richárd

Kolozsvár

20

Tihanyi Tamás

Kolozsvár

24

Vu Viet Hung

Kolozsvár

28

Szabó Bálint

Kolozsvár

41

Zachar Bálint

Kolozsvár

47

Szilágyi Benjamin

Kolozsvár

Csapatverseny:

I.        Kossuth                               38 pont

II.      Szt. Korona „A”                67 pont

III.    Kolozsvár                           77 pont

IV.   Károly Róbert   93 pont

V.     László Gyula „A”              112 pont

VI.   Hartyán                               126 pont

VII. László Gyula „B”              214 pont

VIII.            Szt. Korona „B”        223 pont

 

 

 

 

Lányok IV. kcs.

 

 

13

Lik Zorka

Kolozsvár

21

Baráth Fanni

Kolozsvár

22

Szatmári Cintia

Kolozsvár

25

Klacsán Vivien

Kolozsvár

27

Szabó Nelli

Kolozsvár

Csapatverseny:

I.        Hartyán                               44 pont

II.      Kossuth                               74 pont

III.    László Gyula      95 pont

IV.   Kolozsvár                           108 pont

V.     Szt. Korona        110 pont

 

 

 

 

Fiúk IV. kcs.

 

1

Jakab Gergő

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

7

Megyeri Lajos

Kolozsvár "A"

 

 

 

 

8

Endrődi Bálint

Kolozsvár "A"

10

Tóth Martin

Kolozsvár "A"

16

Püspöki Honor

Kolozsvár "A"

19

Juhász Gergő

Kolozsvár "B"

21

Tóth Bence

Kolozsvár "B"

22

Erdősi Attila

Kolozsvár "B"

27

Csasztvan Márk

Kolozsvár "B"

35

Agárdi Bendegúz

Kolozsvár "B"

36

Lakics Gergő

Kolozsvár

Csapatverseny:

I.        Kolozsvár „A”                   42 pont

II.      Kossuth                                              63 pont

III.    Hartyán                                               87 pont

IV.   Szt. Korona                        87 pont

V.     Károly Róbert                   121 pont

VI.   László Gyula                      123 pont

VII. Kolozsvár „B”                    141 pont

 

 

Végső eredmény

1

Kolozsvár Ált. Isk.

330 pont

2

Szent Korona Ált. Isk.

236 pont

3

László Gyula Gimn.

198 pont

4

Kossuth Ált. Isk.

177 pont

5

Károly Róbert Ált. Isk.

135 pont

6

Hartyán Ált. Isk.

114 pont

7

Magyar-Kínai

30 pont

8

Dózsa Gimn.

15 pont

A versenyen 341 fő vett részt.

(I-II. kcs. 158 fő; III-IV. kcs. 183 fő)